Referencie

Počas 12 rokov činnosti našej firmy SMART Systems s.r.o. a BEAM s.r.o. sa môžeme pochváliť viac ako tisíckami kompletných systémov centrálneho vysávania, stovkami klimatizačných zariadení a rekuperačných systémov a desiatkami priemyselných riešení, ktoré sme realizovali.

Každým rokom pracujeme na zlepšovaní služieb a dosahujeme nárast predaja. V roku 2017 to bude náš obrat viac ako 550 000 Eur čo je nárast o viac ako 10% oproti min. roku.

Naši partneri v Čechách BEAM a SMART-VAC fungujú 24 rokov.


Centrálne vysávače

Prvý predaj vysávača Electrolux LUX 1 bol zahájený v roku 1919.

V súčasnosti je Electrolux dominantným výrobcom centrálnych vysávačov, objem predaja centrálnych vysávačov celosvetovo je určite cca 3x viac ako najbližší konkurent. Vďaka tomu môže Electrolux investovať aj prostriedky do vývoja v takej miere ako žiadny iný výrobca a výsledkom je obrovská technologická prevaha centrálnych vysávacích systémov Electrolux a súčasne priaznivá cena.

Už v roku 2007 sa sme získali výhradné zastúpenie pre SR na predaj centrálnych vysávačov Electrolux.

Viac ako 2 400 centrálnych vysávačov dodaných a montovaných od nás po celom Slovensku počas 12 rokov je číslo, ktorým sa nemôže pochváliť žiadna iná firma.

Klimatizácia a vetranie s rekuperáciou

Klimatizačným zariadeniam sme sa začali venovať na opakovanú žiadosť našich zákazníkov, prišlo nám vhod aj uvedenie klimatizačných jednotiek od Electrolux na slovenský trh. Mimo týchto značiek montujeme ešte zariadenia od LG Mitsubishi Hitachi a Daikin. Sme registrovaný vo zväze chladiarov a máme všetky oprávnenia a školenia montovať a servisovať zariadenia bez obmedzenia výkonu.

Rekuperačné a vetracie systémy sme začali montovať po dlhoročnom zbere skúseností od našich zákazníkov a partnerov ako aj mnohých podrobných školeniach pre návrh, výpočet, montáž a reguláciu. Dovolím si tvrdiť, že už pri našich prvých montážach sme v základnej službe poskytovali kvalitu /návrh, výpočet, montáž, regulácia systému /, aká na Slovensku nebola.

Začali sme so značkou Paul – v tom čase išlo o najprestížnejšia značku, náš partner BEAM CZ bol do roku ½ roku 2017 jej výhradným dovozcom. Následne vypovedal zmluvu a začal s distribúciou rekuperácií Renson. Renson v súčasnosti poskytuje riešenia rekuperácie a vetrania aké nedokáže ponúknuť žiadna iná značka. Vysoko efektívne riadenie vetrania na základe vstavaných snímačov CO2, vlhkosti a zápachu.


Priemyselné riešenia

Prvý našim veľkým priemyselným systémom je centrálne vysávanie všetkých priestorov v Hoteli Majolika Modra v roku 2007. Ide o obrovskú budovu podobnú bratislavskému hradu. Systém umožňuje vysávanie dvom upratovačkám súčasne. Počas životnosti sa zodralo už niekoľko párov mimoriadne odolných kombinovaných hubíc. 5kw/400V.

9

Elektráreň Bioenergy v Bardejove

Toho času najväčšia elektráreň na drevnú štiepku v strednej Európe. Ide o vysávanie všetkých priestorov vrátane opláštenia kotlov aby sa znížila prašnosť a aby sa zabránilo požiaru, súčasne s vysokou efektívnosťou.
Bioenergy Bardejov

Elektráreň v Topoľčanoch

Podobná verzia s ešte väčším rozvodom. 7kw /400V
50

Tepláreň RWE v Banskej Bystrici

Je špecifická dodávkou a montážou systému nielen pre vysávanie sadzí, určené do výbušného prostredia ale aj čistiacim zariadením pre automatizované čistenie trubkovníc, ktoré naša firma realizovala a prevádzkovatelia sú mimoriadne spokojný.
21

Chladenie serverovne v Nitre vo firme Mühlbauer.

Náš systém je navrhnutý tak aby pri výpadku jednej chladiacej jednotky, túto automaticky nahradila druhá /15 kw chladiaci výkon/.
38

Slovenské komorné divadlo

V Národnom dome v Martine je vysávané dvoma jednotkami Electrolux, tak aby boli priestory javiska a hľadiska vysávané súčasne dvomi upratovačkami mimoriadne rýchlo, šetrne a bezprašne.
34

Slovenská Národná knižnica

Digitalizačné stredisko Vrútky. Návrh a kompletná realizácia systému pre vysávanie nebezpečného prachu zo starých kníh pri automatizovanom ako aj ručnom čistení za pomoci polo-automatov L-aura. Sú tam osadené dve komerčné, toho času najvýkonnejšie bezúdržbové jednotky Electrolux BC 238A 2x 3,8 kw/400 V s automatickým čistením filtrov.

Budova kresťanskej koinomie

v Prešove – dve priemyselné jednotky BEAM Electrolux 2,6 + 3,8 kw /230/400 V pre rýchle a efektívne bezprašné vysávanie všetkých priestorov.

Chladenie a kúrenie tlačiarne Michelangello v Nitre.

Išlo nielen o výkonné chladenie výrobnej technológie ale aj udržiavanie stabilnej teploty pre dosiahnutie presnej tlače. Okrem výroby sú chladené aj priestory skladové a kancelárske.


Slovenská technická univerzita Bratislava 2005

V roku 2005 sme realizovali systém na vysávanie „tajomných častíc“ výskumného laboratória, neskôr rozšírenie potrubného rozvodu v roku 2007.

Slovenská národná Banka

Je jedným z najväčších projektov, kde bolo inštalovaných 64 kusov jednotiek SMART Electrolux, kde spolupracujeme s firmou Tectum s.r.o. na údržbe zariadení dodaných už v roku 2000.

Slovenská technická univerzita Bratislava 2014

V roku 2014 sme rovnako realizovali systém vysávania vysoko čistých priestorov nového laboratória. Podobná úroveň čistoty uvedeného priestoru je len na niekoľkých špičkových pracoviskách na Slovensku. Systém bol zabudovaný do hliníkovej podlahy a súčasne umožňuje manipuláciu s podlahovými dielmi. Naši technici boli pred každým vstupom dekontaminovaný a oblečený ako kozmonauti.


Zaujali Vás naše referencie a máte záujem o spoluprácu?