O nás


Profil spoločnosti

Firma SMART Systems s.r.o. vznikla v roku 2005. Technológie /rekuperácia a vetranie, chladenie a centrálne vysávanie/ navrhujeme tak, ako by sme to chceli mat urobené pre seba. Zakladáme si na férovej službe a spokojnosti našich zákazníkov.

Zabezpečujeme kompletné služby od projektu, cez realizáciu a servis. Záručný ako aj pozáručný servis sú u nás samozrejmosťou. Pôsobíme na celom území Slovenska. Naše realizácie sú v rodinných domoch, bytoch, penziónoch a hoteloch ako aj v priemyselných objektoch ako sú elektrárne, teplárne, tlačiarne, serverovne a ďalšie priemyselné objekty.

Od roku 2006 sme získali výhradné zastúpenie pre centrálne vysávače SMART od Electrolux, dnes predávané pod názvom Electrolux. Neskôr sme v spolupráci s BEAM s.r.o. vytvorili aj zastúpenie pre značku BEAM, neskôr predaj Zanussi, DrainVac a daľšie. Patríme k významným predajcom rekuperácii Paul a Renson.

Každoročne zaznamenávame nárast tržieb, v súčasnosti sme najúspešnejší predajca centrálnych vysávačov na Slovensku a významný predajca vzduchotechniky.

Naše služby sa zameriavajú na:

  • Zlepšenie kvality bývania: ekologické vetranie, zníženie prašnosti pri vysávaní, a ekologické chladenie a kúrenie.
  • Zlepšenie pracovného prostredia čistenie technológii bezprašným vysávaním, vetranie s rekuperáciou tepla v priemyselných objektoch, zvyšovanie účinnosti kotlov automatizovaným bezprašným čistením trubkovníc

Firma SMART Systems s.r.o. rieši v spolupráci s predajcami všetky opravy agregátov BEAM a Electrolux Paul a Renson zakúpených na Slovensku od autorizovaného predajcu.


Náš tím

Miroslav Elman

Mgr. Miroslav Štefanovič

Projektový manažér

+421 911 54 23 22


Matej Hricko

Projektový manažér

+421 944 10 88 01


Ing. Lenka Elmanova

Mária Štrbová

Peter Szórád

Majster montážnej skupiny 1

+421 948 430 806


Viktor Rostás

Majster montážnej skupiny 2

+421 948 730 233Našim cieľom je udržať vysokú kvalitu služieb čo je neustála perfektná starostlivosť o našich zákazníkov a stať sa lídrom na trhu rekuperácie a vzduchotechniky tak ako sme to dokázali s centrálnym vysávaním.